mergina su gėleLietuvoje kiekvienais metais žiniasklaida plačiai nušviečia įžimių žmonių vestuves bei sužadėtuves. Prėjusiųjų metų pabaigoje vestuvinius žiedus sumainė dainininkė Džordaną ir jos išrinktasis Eligijus. Šiais metais televizijoje nevengianti pasirodyti, krepšininko Simo Jasaičio išrinktoji, garsi Olialia mergaitė, Oksana Pikul pranešė, kad jau matuojasi vestuvinę suknelę.

Lietuva yra krepšinio šalis, todėl dauguma vyrų, mėgstančių krepšinį ir šiaip iš vyriško solidarumo, nuoširdžiai tikisi, kad antrojo Simo Jasaičio santuoka bus sėkmingėsnė nei pirmoji. Priminsiu, kad Simui išsiskyrimas su pirmąją žmona kainavo išties nepigiai. Teko palkoti daugiau nei milijoną litų, palikti prabangų būstą Vilniuje ir didžiulį visureigį. O kur dar sunkiai protu suvokiama suma skirta vaiko išlaikymui.

Kita pora apie kurią daug kalbama viešojoje erdvėje yra buves seimo narys, verslininkas Andrius Šedžius (čia tas, kur “uždirba kaip visi” – 35 000 lietuviškų, per mėnesį) ir jo išrinktoje, šiuo metu jau vidurinę baigusi ir į studijas kibusi Monika Kvietukutė. Gal ir šie “balandėliai” pagaliau sumainys aukso žiedus.

Man asmeniškai labiausiai įstrigusios atmintyje yra vieno iš Brolių Lavrinovičių vestuvės su mergina kuri buvo parašius pereiškimą dėl išprievartavimo. Va tai papuolė draugai. Ir kalėjime pasedėjo ir žmoą rado :) bus ką anūkams papasakoti. Tiesa, šiuo metu abu broliai yra sėkmingai vedę (ne tą šaunuolę iš praeities, bet susimasčiau, kad kokia tv laida galėtų ir pakalbinti, kažkaip įdomu pasidarė. Kvailiau nei Radži ieško žmonės vistiek nieko nesugalvosi).

Svarbu, kad renkantis tinkamą antrąją pusę gerai apgalvotumėte ir po vestuvių, ilgai ir laimingai gyventumėte.

Comments are closed.