Kiekvieno gerai savijautai labai didelę įtaką daro aplinka, kurioje gyvename ar dirbame. Juk kaip gera grįžti į jaukius, švarius namus ar dirbti tvarkingoje, švara tviskančioje aplinkoje. Taigi patalpų valymo paslaugos yra veikla, kuri būtina norint turėti jauku biurą ir namus.

Lietuvoje yra daugybė įmonių, teikiančių valymo paslaugas – tereikia išsirinkti tai, kas jums priimtina ir džiaugsitės tvarkinga savo aplinka. Tokios įmonės atlieka kasdienius, periodinius patalpų valymus ir kitokią priežiūrą. Valymo paslaugos yra teikiamos profesionalių darbuotojų naudojant pažangiausias technologijas, užtikrinant gerą eksploatuojamų paviršių priežiūrą ir ilgalaikį tarnavimą.

Be įprastų grindų ir dulkiu tvarkymo teikiamos ir kitos valymo paslaugos. Jei susitepė kilimas ar kiliminė danga, esant būtinybei tokios įmonės atliks cheminį valymą, kurio metu kilimai valomi sausa puta, gerai pašalinančia bet kokio tipo nešvarumus. Dėl mažo drėgmės kiekio išvalytas paviršius greitai išdžiūva, ir danga labai greitai galima vėl įprastai naudotis. Susitepus minkštiems baldams ar kėdėms, jų cheminiam valymui naudojama moderni baldų valymo įranga ir tekstilei valyti skirti specialūs šampūnai, nepažeidžiantys audinio struktūros. Po šios procedūros baldų spalva atsinaujina, įgauna malonų kvapą.

Kalbant apie grindų valymą, čia taip pat reikėtų akcentuoti keletą svarbių dalykų. Kietoms grindims, pvz., PVC, akmens masės, keramikinių plytelių, reikalingas ne tik plovimas, bet ir vaškavimas bei impregnavimas. Po tokio dangos apdorojimo grindų paviršius tampa tvirtesnis, mažiau geriasi purvas, jas lengviau prižiūrėti. Jei turite marmurines grindis, jas reikia ne tik švariai valyti, bet ir kartas nuo karto kristalizuoti, t. y. pašalinti smulkius paviršiaus įbrėžimus, nes taip danga atgauna savo blizgesį. Profesionalams tvarkant medines grindis jos ne tik išplaunamos, bet ir padengiamos alyva, o tai medžio paviršių apsaugo nuo purvo, išryškėja jo struktūra, įgaunamas blizgesys.

Jei namuose ar biure ne per seniausiai darėtės remontą, greičiausiai yra prisikaupusių ne tik daug nereikalingų statybinių medžiagų, bet ir pastebėjote, kad labai sunku yra išvalyti dulkes ir kalkes. Čia taip pat į pagalbą gali ateiti valymo paslaugos – valytojai išneš statybines šiukšles, nuo paviršių nuvalys dulkes, išvalys langus, grindis ir įvairius aukštai esančius paviršius.
Tokios bendrovės atlieka ir fasadų valymo bei įvairius specialius darbus. Visų pirma tai langų, stiklinių pertvarų, stiklinių fasadų ar stogų valymas. Darbininkai greitai ir kokybiškai sutvarko visus stiklinius paviršius, taip pat ir palanges, langų rėmus ir pan. Esant poreikiui valomi pastatų fasadai ir stogai. Dažniausiai tai daroma aukšto spaudimo įrenginiais. Jei ant aukštuminių konstrukcijų susikaupė gamybinių dulkių ar kitų teršalų, jie taip pat sutvarkomi.

Žiemą valymo paslaugos – tai sniego valymas nuo pastatų stogų, pėsčiųjų takų ir kitur, naudojant specialius įrankius, bei varveklių šalinimas sunkiai prieinamose vietose. Rudenį ir pavasarį ypač aktualus yra pastatų stogų, latakų ir lietvamzdžių valymas, kai pasitelkus kėlimo įrangą nuo pastatų stogų, vandens nubėgimo latakų pašalinamas susikaupęs purvas ar įvairūs augalai, išvalomi užsikimšę lietvamzdžiai. Vasarą ypač aktualios tampa baseinų valymo paslaugos. Jie ne tik išvalomi, bet neretai, tokius darbus atliekantys žmonės pakeičia ir prižiūri ir jų filtrus.

Comments are closed.