Pigūs skrydžiai taip įsišaknijo į daugumos žmonių pasąmonę, kad kartais net sunku suprasti, kodėl kai kurie žmonės skraido reguliariomis kainomis ar perka pirmą pasitaikiusį lėktuvo bilietą. Lėktuvų bilietų paieškos sistemoje pigesniskrydziai.lt galima rasti skrydžių vos už kelis eurus. Pigiausiai žinoma skristi iš didžiųjų Lietuvos miestų, tačiau naujai atidaryti skrydžiai iš Palangos į Londoną https://pigesniskrydziai.lt/is-palangos taip pat gali kainuoti pigiau nei kelionė autobusu iš Klaipėdos į Vilnių.

Tam visgi gali būti savų priežasčių, į kurias nėra prasmės gilintis, verčiau pasidomėti kaip paprasčiau, greičiau ir pigiau įsigyti skrydžių bilietus savo atostogoms ar darbo reikalų kelionėms, į ką verta atkreipti dėmesį. Daugiausiai Lietuvių keliauja ne poilsio o darbo reikalais. Nepaslaptis, kad itin didelė dalis jaunų žmonių išvyksta gyventi ir dirbti į Vakarų Europos šalis. Visi šie žmonės nenutrauke ryšių su Lietuva ir bent kartą per metus parskrenda į Lietuvą aplankyti draugus ir giminaičius. Vienaip ar kitaip, pigūs skrydžiai yra aktualūs itin dideliai mūsų visuomėnės daliai, nepriklausomai nuo to ar tu esi emigrantas ar keliautojas.

Tikslus laikas Jums netinka

Nors dažnai geriau žinoti tikslų savo atostogų laiką, norint sutaupyti verta savo atostogas derinti prie pigių skrydžių tvarkaraščio, o ne skrydžius derinti prie savo atostogų grafiko. Tokiu būdu galima rasti bilietus ypatingai mažomis kainomis. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, ar tuo metu nebus pakilę viešbučių kainos, pramogų įkainiai ir kitos galimos išlaidos – kartais reikia skaičiuoti ir vertinti skirtumą bei galutinę kelionės kainą, ne tik lėktuvų bilietų kainas.
Neskubėkite

Pamatę pigų skrydį neskubėkite jo pirkti.

Galbūt kita kompanija siūlo dar pigiau? O gal kas nors pasiūlys skrydį Jums patogesniu laiku? Sutikite, kad tiek išskristi, tiek atskristi vidury nakties nėra labai patogu. Tačiau iš kitos pusės, naktiniai skrydžiai dažnai būna dar pigesni. Bet kuriuo atveju, skubėjimas pasiteisina tik retais atvejais, o mes rekomenduojame gerai įvertinti kelis skirtingus pasiūlymus, peržvelgti gretimas dienas ar netgi kitą miesto oro uostą, jei jų yra ne vienas. Kaip sakoma, neskubėk ir būsi pirmas. Šiuo atveju, neskubėk ir sutaupysi.

Lojalumas irgi padeda taupyti

Jei Jūsų skrydžių kryptimis nėra super pigių lėktuvo bilietų, dažnai skraidote su viena ir ta pačia skrydžių bendrove, pasidomėkite jos lojalumo programomis. Kaupiami taškai, nuolaidos ir kiti bonusai padeda šiek tiek sutaupyti arba mėgautis kokybiškesniu skrydžiu. Žinoma, ne visos oro linijos turi savo lojalumo programas, o kai kurių nuolaidos būna mažesnės nei kitų bendrovių reguliarios kainos. Tad ir tai reikėtų gerai įvertinti.

Galite laukti paskutinės minutės

Jei Jūsų pasirinkta kryptimi pigūs skrydžiai yra retenybė, o siūloma kaina netenkina, galite bandyti laukti paskutinės minutės pasiūlymų. Jie būna beveik visiems skrydžiams jei nepavyksta išparduoti visų bilietų. Tiesa, tai rizikinga, mat užpildžius lėktuvą pilnai liksite be nieko – nei nuolaidos, nei bilietų tam reisui. Rekomenduojama tik tiems, kuriems skrydžio data nesvarbi ar netgi nerūpi kur skristi – tiesiog norisi pakeliauti.

Pigūs skrydžiai lengvai randami internete, skrydžių bendrovių svetainėse ar pas tarpininkus, todėl įsigyti lėktuvo bilietus dabar ypač paprasta, tam tereikia interneto ryšio kompiuteryje, išmaniajame telefone ar kituose įrenginiuose, kurie leidžia naršyti internete.

Rinkitės, planuokite, ieškokite – kelionės suteikia gyvenimui įvairovės, praskaidrina nuotaiką ar padeda pabėgti nuo rutinos, todėl kartas nuo karto pakeliauti tikrai naudinga kiekvienam žmogui, norinčiam gyventi pilnavertį gyvenimą ir mėgautis juo.