Paklojus lovoje naują ar švarią patalynę atrodo, kad net miego kokybė pagerėja. Mokslininkai teigia, kad daugumai žmonių iš tiesų taip gali būti, nes jaučiamasi geriau, ramiau, gaivus patalų kvapas ir minkštumas leidžia geriau atsipalaiduoti, todėl patariama ne tik pakankamai dažnai skalbti ir keisti patalus, bet ir nepamiršti jų atnaujinti.

Dažnai naujinti patalynę vengiamą, kadangi ji nemažai kainuoja, o jei dar reikalinga netradicinių matmenų antklodė ar kita dalis, kaina šokteli dar bent keliais procentais ar net kartais. Taigi, siekiant sutaupyti gali padėti skambus šūkis – patalynė akcija ar viliojančios nuolaidos prekybos vietose bei internete. Būtent internete labiausiai ir apsimoka ieškoti akcijos ar nuolaidos, nes čia yra paskelbtos aiškios kainos, nereikia niekur eiti, todėl susitaupo dar ir laiko, kuris šių dienų visuomenėje skaičiuojamas ir pinigine išraiška, o ne tik valandomis bei minutėmis.

Tiek pati patalynė, tiek patalynės užvalkalai per akciją parduodami net ir per pusę mažesne kaina, o tai reiškia gana apvalią pinigų sumą. Jei Jūsų tikslas yra sutaupyti, virš patikusio komplekto užrašai patalynė akcija ar panašūs turėtų tikrai patraukti Jūsų dėmesį. Tačiau vertėtų pastebėti, kad geriausios akcijos būna pasibaigus didžiosioms metų šventėms, besikeičiant sezonams ar esant tam tikroms, palankioms sąlygoms. Lengviausia stebėti akcijas grupinio apsipirkimo svetainėje, kadangi čia pateikiamos tiek įprastos rinkos kainos, tiek ir esama kaina, be to, nurodomas nuolaidos dydis procentais, tad vos užmetę akį matysite, ar jau parankus metas pirkti patalynę, ar akcija dar per maža ir verčiau dar šiek tiek palaukti, kol, galbūt, prekė atpigs dar labiau. Žinoma, labai svarbu laukti ne per ilgai, nes norimą patalynę gali greitai išpirkti kiti žmonės, kuriems esama kaina atrodo tinkama.

Pastebėjus patalynės akciją vertėtų ja pasinaudoti, ypač jei artimu metu tikrai planuojate atnaujinti savo patalus ir pakelti savo miego kokybę. Net jei tokie planai nėra artimiausioms dienoms – esant ypač gerai akcijai, kurios metu taikoma bent 50 procentų nuolaida, įsigyti patalus tikrai praverstų.

Comments are closed.