Ne kiekviena GPS navigacija pasižymi paprastu dizainu ir valdymo paprastumu, kai kurių gamintojų modeliai yra labai painus meniu ir negražus objektų ekrane išdėstymas. Be abejo, mielieji ponai ir ponios, 2D ir 3D vaizdas prieinamas jau visose palydovinėse navigacijose, bet daugiausia naudos jiems suteikia papildomos funkcijos. Ar ne patogu matyti degalinės logotipą kuri yra šalia kelio kuriuo jūs važiuojate, galbūt esate vieno degalinių tinklo lojalus klientas ir turite nuolaidų kortelę todėl būtent čia ir sustosite. Su malonumu pristatome jūsų dėmesiui naujausius navigacijos prietaisus kuriuose vaizdas rodomas beveik toks pats kaip ir realybėje, labai detalūs žemėlapiai, keliai su kelio ženklais
Jau netolimoje ateityje tikimės sulaukti tokio progreso navigacijų rinkoje kuris leis pamiršti visus fizinius įrengimus kuriuos nešiojamės, priklijuojame prie lango ar prietaisų skydelio.

Kas laukia ateityje?

Ateityje tai bus tik mažas lazerinis projektorius perduodantis vaizdą ant priekinio automobilio stiklo nepriklausomai ar šviesu ar tamsu. Lankytinų vietų programa jus taip pat turėtų nustebinti nes joje labai aiškiai išdėstyti objektai aplink jūsų buvimo vietą, rodomi gatvių pavadinimai viršuje ir viską kas domina galima pasididinti vaizdą ekrane. Tai pagerina vairavimo kokybę ir apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų kelyje, juk sutiksite, vairuotojas kuris yra susikoncentravęs ties savo darbu daro mažiau klaidų, žinodamas kur važiuoti nesižvalgo į šalis yra pasitikintis savo jėgomis kad nuveš keleivius tiksliai į sutartą vietą reikiamu laiku. Tai pasakytina tik apie dauguma Europos Sąjungos šalių, jei naudositės navigacija buvusios Jugoslavijos, Baltarusijos, Moldovos teritorijoje ten situacija dėl žemėlapių dengiamumo yra žymiai prastesnė, jis ten siekia tik iki septyniasdešimties procentų todėl didžioji dalis vairuotojų papildomai naudojasi popieriniais žemėlapiai arba naudoja Google žemėlapiais mobiliajame telefone.

Svarbu ir verslui

Tik pagalvokite kiek lankytojų galite sulaukti jei vairuotojai savo automobilio navigacijoje galės rasti jūsų adresą kaip vieną iš lankytinų vietų. Už šią paslaugą teks pakloti nemažą pinigų sumą bet tai padaryti tikrai ilgu laikotarpiu atsipirks su didele grąža. Specializuotos GPS navigacijų parduotuvės siūlo naują paslaugą, pristatymą bet kokio navigacijų gamintojo prietaisus per dvylika dienų nuo užsakymo pateikimo ir jeigu neįvykdytų savo įsipareigojimų jums pasiūlys dalinę pinigų kompensaciją. GPS navigacijų nuoma yra labai sparčiai populiarėjanti verslo šaka, pilni skelbimai ir reklamos siūlančios vos nuo kelių eurų per dieną išsinuomoti garsių pasaulio gamintojų palydovinę navigacija su galimybe terminą pratęsti pagal poreikius kiek laiko užtrunka jūsų kelionė. Kai kurie žmonės žavisi ir giriasi nusipirkę pigiai anksčiau naudotus originalius įrenginius išimtus iš avarijas patekusių transporto priemonių, tačiau jei lengvasis automobilis buvo skendęs ar apdegęs tikėtina kad tokia navigacijos įranga jums ilgai netarnaus dėl techninių gedimų mikroprocesoriuje.

Reikia laiku atnaujinti programinę įrangą

Visada patikrinkite kelintų metų žemėlapiai yra įdiegti įrenginyje nes suprogramavus kelionę jos eigoje gali kilti nesklandumų kai tam tikros gatvės nebus surastos arba nebus nustatymų sunkvežimiams ar autobusams. Tai ir viskas ką norėjome apžvelgti šį kartą.

Comments are closed.