seoAtliekant svetainės optimizavima paieškos sistemom, labai svarbų vaidmenį atlieka kokybiškos atgalinės nuorodos. Tai kokios nuorodos ateina į optimizuojamą svetainė taip pat yra labai svarbu. Nuo praėjusių metų itin veiksmingos tapo kontektisnės atgalinės nuorodos. Tai yra tos nuorodos, kurios yra patalpintos straipsnyje, tarp kito turinio.

Lengviausias būdas Jūsų svetainei gauti kokybiškų atgalinių nuorodų yra užsakyti UAB “Potissimus” siūlomą kontekstinių atgalinių nuorodų kūrimo paslaugą: www.semantic.lt/seo-paslaugos/kontekstiniu-atgaliniu-nuorodu-kurimo-paslauga

Užsakius šią paslaugą visas nuorodų paketas yra kuriamas pagal specialią metodiką ir užtikriną, kad svetainė tikrai gaus papildomų pliusų iš paieškos sistemų, kas galutiniam rezultate atsispindės ir pozicijoje Google.lt SERP puslapyje.

Kodėl tai svarbu?

Prieš daugiau kaip dešimtmetį, kuomet google paieškos sistema dar tik kūrėsim tuometu jau egzistavo keletas paieškos sistemų, kurios dominavo rinkoje. Tačiau jos daugiau buvo orentuotos ne į rezultatą, bet į reklamos pardavimus. Google nusprendė pakeisti šį požiūri. Na o tam, kad atrinktu kokybiškus rezultatus nuo ne tokių naudingų – įvedė reitingavimo sistemą, pagrįsta atgalinėmis nuorodomis.

Kiekviena atgalinė nuoroda (angl. backlink) yra tarsi pliusiukas Jūsų svetaine. Kuo daugiau pliusų – tuo aukštesnė pozicija paieškos sistemoje. Beabej yra ir kitų svarbių faktorių (google teigimu yra daugiau kaip 200), kurie nulemia galutinę poziciją, bet backlink’ai yra labai svarbūs google paieškos sistemos reitingavimui.

Kiek tai kainuoja?

Priklausomai nuo pasirinkto paslaugų paketo, kainos svyruoja nuo penkių šimtų litų iki tūkstančio šimto litų. Ši paslauga yra pigiausia ir didžiausią grąžą generuojanti SEO paslauga lietuvos SEO rinkoje.

 

Comments are closed.