Ko gero atsirastų nemažai moterų, kurioms geriausia dovana – kvepalai. Tačiau deja ne visi kvepalai gali patenkinti poreikius. Todėl siekiant išvengti galimų nesklandumų, tiek moterys, tiek vyrai turėtų įvertinti prekes, kurias ruošiasi įsigyti.

Taigi, verta prisiminti, kad nusipirkti kokybiškus kvepalus vietinės reikšmės parduotuvėlėse ar kioskuose praktiškai neįmanoma. Tokios prekės kaip kvepalai parduodamos tik specializuotose parduotuvėse ir faktas, kad jų kaina nėra maža. Net ir bandomieji kvepalų buteliukai nėra pigūs, o ką jau kalbėti apie dailiai apipavidalintus kvepalus gražiuose buteliukuose ir didesniais kiekiais…

Visuomet atkreipkite dėmesį į pakuotę. Kokybiški kvepalai dažniausiai pateikiami pakuotėse, aptrauktose celofanu. Be to, celofano sujungimo vietose neturėtų matytis klijų pėdsakų – tai pirmas ženklas, jog kvepalai neoriginalūs ir juo labiau jis neturėtų būti pažeistas. Taip pat turėtumėte būti atidūs, jei celofanas pasirodė pernelyg storas. Kvepalų pakuotės dažniausiai apvelkamos plonu celofanu.

Originalūs kvepalai negali būti supakuoti dėžutėje, turinčioje kokių nors papildomų lipdukų ar etikečių. Atidžiai perskaitykite informaciją ant dėžutės. Neturėtumėte rasti gramatinių klaidų ar šrifto, neatitinkančio originalius užrašus bei logotipus. Klastotės dažniausiai išsiskiria stambesniu, paryškintu šriftu.

Rinkdamiesi galite suklysti nežinodami kaip rašomi tam tikri terminai kitomis kalbomis. Todėl įsiminkite, kad gamintojai ant savo kvepalų niekuomet nerašys „perfume“, nes taisyklingas užrašas būtų „parfum“. Taigi, vos viena ar dvi raidės gali nulemti jūsų pasirinkimą.

Ant kvepalų dėžutės turėtų būti nurodyta tokia informacija, kaip gaminio kilmė. T.y. šalis, kurioje jis pagamintas. Tačiau vėlgi reikėtų atkreipti dėmesį į užrašymo būdą. Tiesiog „Prancūzija“ negali būti. Na o teisingas variantas būtų „Pagaminta Prancūzijoje“. Taip pat ant dėžutės turėtų būti nurodyta gaminio sudėtis, galiojimo data, brūkšninis kodas, atspindintis gamintojų šalį ir gamintojų duomenys.

Jei pabandytumėte papurtyti dėžutę ar ją paversti ant vieno ar kito šono, buteliukas joje neturėtų judėti. Siekiant apsaugoti nuo dūžių, originalių kvepalų buteliukai yra tvirtinami ant stabilaus pagrindo.

Jei turite galimybę – apžiūrėkite kvepalų buteliuką. Stiklas neturėtų būti storas, nelygus, ryškiomis siūlėmis, įskilęs ar turintis oro burbuliukų. Tai – akivaizdi klastotė. Taip pat buteliuko dugnas neturėtų būti pernelyg storas.

Kvepalų purkštukas turėtų būti apsaugotas kokybiškos medžiagos dangteliu, tačiau jis jokiu būdu negali būti pagamintas iš metalo. Na o jei purkštukas sukiojasi, toks gaminys gali būti iškart atidėtas į šalį.

Serijos numeris, pavadinimas ir prekinis ženklas turėtų puikuotis ant buteliuko, o ne ant jo dugno. Tad jei neturite galimybės išpakuoti kvepalų parduotuvėje, būtinai išsaugokite pirkimo čekį, kad vėliau galėtumėte grąžinti nekokybišką prekę. Ir nepasikliaukite pardavėjų garantijomis dėl originalių prekių. Kartais ir jie patys nežino, jog parduoda klastotes.

Jei visgi neradote prie ko prikibti – paskutinis išbandymas kvepalams – buteliuko patalpinimas šaldytuve. Jei kvepaluose atsiras nuosėdų, tokį gaminį drąsiai galite grąžinti.

Comments are closed.