Svajonių laikrodžio paieška – darbas, reiklaujantis kantrybės. Mes galime valandų valandas praleisti mieste, ieškodami visus mūsų lūkesčius atitinkančio gaminio, tačiau artėjant vakarui greičiausiai grįšime namo tuščiomis. Itin dažnai, siekdami išvengti ilgų ir varginančių kelionių po parduotuves, pasikliauname draugo patarimais ar kitų žmonių atsiliepimais, tačiau tokia strategija pasiteisina retai, kadangi tai, kas tinka (ir patinka) vienam, gali visiškai netikti (ir nepatikti) kitam.
Jei nusprendėte įsigyti rankinį laikrodį, visų pirma turėtumėte susipažinti su pagrindiniais jų modeliais: klasikiniu laikrodžiu, stilingu laikrodžiu ir sportiniu laikrodžiu.

Klasikiniai laikrodžiai atrodo gana prabangiai, tačiau juos dėvėti lengva ir patogu. Šie laikrodžiai išsiskiria dailiu stiliumi ir elegantiškomis linijomis, be to, jie tinka visiems gyvenimo atvejams. Stilingas laikrodis dažniausiai virsta aksesuaru, skirtu atskleisti žmogaus asmenybę, supažindinti su jo gyvenimo stiliumi. Svarbiausia sportinių laikrodžių savybė – jų patvarumas. Tokie laikrodžiai paprastai turi ir daug papildomų funkcijų (pvz., šie laikrodžiai gali būti atsparūs vandeniui), kurios būtinos aktyviai gyvenantiems žmonėms.

Kiekviename didesniame mieste yra bent kelios laikrodžių parduotuvės, siūlančios įvairių gamintojų ir skirtingų modelių produktus, todėl nusprendę įsigyti naują laikrodį, nepamirškite atsižvelgti į kelis svarbiausius faktorius. Pirmiausia, įvertinkite savo galimybes. Jei negalite įpirkti laikrodžio, geriau dar kelis mėnesius pataupykite. Be to, jei brangesnis laikrodis atitinka visus jūsų lūkesčius, nepirkite kito vien tik dėl to, kad šis yra pigesnis. Laikrodis yra ilgalaikė investicija, todėl geriau įsigyti tokį gaminį, kuriuo galėsite džiaugtis daugybę metų. Nepamirškite, kad šiandien daugelis laikrodžių turi papildomų funkcijų (be laiko rodymo), galinčių palengvinti jūsų apsisprendimą, pvz., kai kuriuose rankiniuose laikrodžiuose įmontuotas žadintuvas, kalendorius, chronografas, chronometras, laiko ištarimas balsu ar net tacheometras.

Rinkdamiesi laikrodį, atsiribokite nuo reklamos. Žinoma, gamintojas visuomet svarbu, bet jei siūlomas laikrodis jums nepatinka, tuomet ir pirkti jo neverta. Laikrodis turi jums tikti ir patikti, nepriklausomai nuo to, kas šį aksesuarą sukūrė. Nors pastaruoju metu rinkoje karaliauja stambūs ir dideli laikrodžiai, aklai nepasitikėkite mada. Visų pirma įvertinkite savo riešo dydį. Nepamirškite, kad milžiniškas laikrodis ant smulkaus riešo atrodys juokingai.

Atidžiai rinkitės laikrodžio spalvą. Laikrodžiai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, baltojo aukso ir platinos, tiks visur ir visada, tačiau, jei jums patinkantis laikrodis puikuojasi netradicinėmis spalvomis, gerai pagalvokite, ar jis jums tiks prie kasdien nešiojamų drabužių ir bendro aprangos stiliaus. Laikrodis privalo derėti prie jūsų marškinių, diržų, apyrankių ar kitų kasdien nešiojamų aksesuarų, todėl rinkitės jį atsakingai ir apgalvotai. Nepamirškite, kad laikrodį nešiosite nuolatos (nebent ieškote gaminio, skirto ypatingai progai), todėl nertis iš kailio, ieškant unikalaus ir išskirtinio laikrodžio, tikrai neverta. Vertėtų pagalvoti apie naują laikrodį ir tuo atveju, jei jau kelis mėnesius nenešiojate turimo gaminio, ieškodami pasiteisinimų, kad šiandien sportuosite, užsidėsite žalius marškinius ar įsiversite prie laikrodžio nederančius auskarus. Neapgaudinėkite savęs – laikrodis jums paprasčiausiai nepatinka, todėl metas ieškoti naujo.

Comments are closed.