NamasBene geriausias pasirinkimas namuose – tai LED apšvietimas. Įprastosios stipriausiosios kaitrinės lemputės jau yra išimtos iš apyvartos ir jomis draudžiama prekiauti, o ir silpnesnės lemputės jau baigia išeiti iš mados. Pirmiausia dėl to, kad tokios lemputės nėra draugiškos aplinkai ir vartoja pernelyg daug elektros energijos. Tuo tarpu led lemputės trvirtai žengia į rinką ir tampa vis populiaresnės vakaruose bei Lietuvoje.

Na o šiuolaikinis žmogus tiesiog privalo ieškoti būdų, kai mažinti vartojimą ir sąnaudas. Taigi tam puikiai gali pasitarnauti minėtasis led apšveitimas. LED lemputės yra saugesnės ir jos padeda taupyti elektros energiją. Kitas aspektas – apšvietimas tokiomis lemputėmis puikiai tiks vietose, kur šviesa junginėjama itin dažnai. Kalbant apie namus, tokioms erdvėms priskiriamas koridorius, vonia, tualetas, sandėliukas, taip vadinamas „tamsusis kambarys“ ir panašiai. O taupiosios fluorescensinės lemputės tik įjungus šveistuvą dega neryškiai, blausiai, tad jos tinkamos tose erdvėse, kur šviesa įjungiamas ir paliekama ilgesniam laikui, pavyzdžiui, virtuvėje, svetainėje, vaikų kambaryje ir panašiai.

Taigi LED apšvietimas tarnaus nepriklausomai nuo to, ar šviestuvus junginėsite dažnai, ar retai – led lemputės yra tarsi universalus sprendimas bet kokiuose namuose ir bet kokiuose kambariuose. Led apšvietimas sukuria gražų namų interjero apipavidalinimą. Dėl šios priežasties jis yra itin vertinamas daugumos prefesionalių interjero dizainerių. Išbandykite 21 amžiaus šviesos technologijas ir Jūs.

Comments are closed.