draugaiPer pastaruosius kelerius metus Baltijos šalyse itin išplito elektorinės prekybos būdas, dar vadinimas grupiniu apsipirkimu arba dienos akcijos. Prieš kelerius metus tokių įmonių buvo įsteigta Estijoje, vėliau šis verslas atėjo ir į Lietuvą. Dienos akcijų rengimu užsiimančios el. parduotuvės siūlo su ženklia nuolaida, siekiančia nuo 50 iki 80 ar net daugiau procentų įsigyti tą dieną parduodamas prekes bei paslaugas.

Tokiuose dienos akcijų tinklalapiuose galime įsigyti pačių įvairiausių prekių, pavyzdžiui, kokybiškų peilių rinkinių, indų, vonios reikmenų, buitinės technikos, kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių, namų dekoravimo, puošimo prekių, avalynės, drabužių ir visko, ko tik prireikia kasdienybėje bei buityje. Šiuos tinklalapius pamėgo dovanos ieškantys žmonės, kadangi juos vilioja gana ženklios nuolaidos: kur kas pigiau čia galima įsigyti kuponų laisvalaikio pramogoms pradedant nuo valandą ar kelias valandas trunkančių pramogų iki kelias savaites trunkančių kelionių į užsienio šalių kurortus.

Dovanoms labiausiai tinka masažai, SPA procedūros, kasdienės plaukų ir kūno priežiūros procedūros – bene populiariausios dienos akcijų tinklalapių prekės. Beje, dovanų paiešką kur kas palengvina užsakytieji naujienlaiškiai – kas rytą į nurodytą paštą atkeliauja laiškai, skelbiantys apie viename iš dienos akcijų portalų arba net keliuosebtokiuose portaluose tą dieną esančias akcijas. Tai itin patogu taupantiems laiką ir nenorintiems kasdien peržiūrinėti kelių dešimčių dienos akcijų portalų. Belieka tik sulaukti taip trokštamos dienos akcijos ir nepraleisti progos įsigyti puikių prekių ar paslaugų sumokant tik mažą dalį nuo jų vertės.

Comments are closed.